Księga gości

Dodaj wpis

Bożena

Komunia została zorganizowana wzorowo, pyszne jedzenie oraz super lokal. Jeszcze nie raz z rodziną wrócimy :)

Pszów

Tomek

6.02 bal karnawalowy wspaniala zabawa, super oprawa muzyczna, obsluga bardzo mila a jesli chodzi wystruj rewelacyjny

Jastrzebie Zdroj

Emi i Rafał

Sylwester na wysokim poziomie. Piekny lokal, sympatyczni właściciele, miła obsługa, wyśmienite jedzenie i do tego super oprawa myzyczna. Oby zawsze tak bywało. Polecam ;)

R-rz

Danka i Mariusz

Sylwester... bardzo udany. Mimo braku Menu w ofercie (do końca nie było wiadomo co zostanie podane) cała reszta na duży plus. Smacznie, wykwintnie... Trochę ocenę obniża orkiestra, ale to nie wina lokalu.

Pszów

Bożena

Andrzejki zorganizowane na medal , a nowy sufit przepiękny, klasa sama w sobie! Gratulacje dla szefostwa za tak dynamiczny rozwój! W końcu w Pszowie mamy lokal z prawdziwego zdarzenia!

Pszów

Dana

Organizowała przyjęcie było super ,smaczne jedzenie jak i świetna obsluga wspaniały wystrój duze ukłony dla szefowej pozdrawiam i polecam.

Pszow

Barbara i Andrzej

Smaczne jedzenie, profesjonalna i dbająca o gości obsługa, dużo miejsca, perfekcyjna organizacja. Polecam.

Pszów

Agnieszka i Marek

Organizowaliśmy swoje wesele w Domu Przyjęć Karina i zdecydowanie polecam wszystkim to miejsce! Personel pełen profesjonalizm! Natomiast jedzenie jedno z lepszych jakie miałam okazję jeść na przyjęciach! Pomimo dużej liczby gości nie było ścisku, wszyscy mieli na parkiecie miejsce żeby dobrze się bawić. Wszyscy byliśmy pod dużym wrażeniem wystroju.

Rybnik

Hania

Smaczne jedzenie, miła obsługa, duża przestrzeń, ładny wystrój. Polecam

Pszów

M&T

Mieliśmy wesele w tym roku i było ono wymarzone! Jedzenia dużo i było przepyszne , goście nie mogli się nachwalić. Dużo miejsca do tańczenia mimo ,że mieliśmy ponad 130 gości to nie było ścisku. Dzięki oświetleniu sali wszystko było jak w bajce! Dziękujemy za wszystko! Monika i Tomek

Rydułtowy

Ania

Lokal jak i wystrój piękny,bardzo miła obsługa,jedzenie pyszne. Gorąco polecam.

Pszów

Klaudia

Piękny nowoczesny lokal, a jedzenie pyszne! Bardzo polecamy!

Pszów

Marek

Smaczne obiady, polecam!!!

Wodzisław Śląski

Galeria